Pridať inzerát

Juniorní lovec hlav v IT

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Prešov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO DĚLÁME A JACÍ JSME?

V kanceláři je nás 6 + back office. Máme různé zájmy a jeden hlavní společný. Chceme dělat věci tak, aby opravdu měly smysl. Chceme IT specialistům nabízet příležitosti na míru a udržovat s nimi dlouhodobé vztahy. Chceme, aby věděli, že se na nás můžou kdykoliv obrátit. Nebojíme se být kreativní, každý děláme svou práci po svém. A náš šéf to nejen toleruje, ale dokonce i chce. Snažíme se budovat svobodnou firmu.

Jsme headhunteři se vším, co k tomu patří. Hledáme a aktivně oslovujeme kandidáty, kteří z 90 % práci mají, ale mohli by chtít lepší/jinou. Někdy k tomu patří i nepříjemné odmítnutí. Hledáme jen IT specialisty. Na jiné obory se nezaměřujeme.

CO BUDEŠ DĚLAT?

Na začátku Tě naučíme vše potřebné. Není nutné znát programovací jazyky nebo mít přehled v IT, hlavní je zájem a chuť se rozvíjet.

V průběhu učení začneš oslovovat potenciální kandidáty a budeš se učit prakticky. I vlastními chybami.
Zpětnou vazbu ti budeme poskytovat neustále, nebát se zeptat je nutností!
Během prvních tří měsíců si vyzkoušíš hledání na několik různých pozic a do různých firem. Na konci zkušební doby ideálně "umístíš" prvního kandidáta. Po zkušebce za tebou bude kus práce a oběma stranám bude jasné, jestli to dává smysl.

Jak se tvoje kariéra u nás bude vyvíjet dál, je už jen na tobě :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

Nějaké ty sociální jistoty: pevný základ platu, čtyři týdny dovolené. Jelikož jde o juniorní pozici a budeme tě hodně věcí učit, nečekej na začátek ředitelský plat. Pokud Ti ale práce půjde, můžeš se těšit na hezké BONUSY:)

Možnost pracovat z pohodlí DOMOVA(až 80%)

Tým, který šlape. A taky někdy intenzivně diskutuje. Ale vždy na rovinu, v tu chvíli, kdy se něco děje. Nemáme rádi šeptání za rohem a neděláme to. U nás jsme všichni zodpovědní za to, jak firma funguje.

Vzdělávání. Pravidelná angličtina se skvělým učitelem, přednášky od IT specialistů, učení se od sebe navzájem.

Když Tě bude zajímat jak a proč to děláme, hodně se o nás dozvíš z našich stránek a z našeho Facebooku.

KeyWords:
personalistika, personalista, personalistka, HR, Human Resources, Headhunting,

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

NA JAKÉ VLASTNOSTI KLADEME DŮRAZ?

Hledáme juniora. To znamená, že klidně můžeš být bez nějaké větší praxe. Hodí se zkušenost s telefonováním/komunikací na nějaké brigádě.

Ideální by bylo, kdybys měl/a dodělanou VŠ nebo ji dokončoval/a. Věříme totiž, že člověk, který se v dnešní době dokopal k tomu napsat bakalářku/diplomku a dotáhl studium do konce, má schopnost dotahovat věci do konce, a té si také velmi ceníme. Není to ale pro nás podmínka.

Máme rádi lidi, kteří jsou nápomocní, jednají otevřeně a kteří se dokáží zasmát i sami sobě.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců