Pridať inzerát

Elektrikář - náborový příspěvek 30 000 Kč

Talentinno s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 36 000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Diagnostika a odstraňování závad v hydraulických, pneumatických a elektrických obvodech
- Provádění preventivní údržby v souladu s údržbovými plány
- Evidence poruch
- Spolupráce s procesními techniky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Náborový příspěvek 30 000 Kč
- Dotovaná firemní doprava
- Příspěvek na závodní stravování formou stravenek v hodnotě 201 Kč (v případě odpracování 11 hod)
- Odměna za plnou docházku ve výši 20 400 Kč za rok vyplácena 2x ročně
- 5 týdnů dovolené
- Balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
- Karta MultiSport po zkušební době
- Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, aj.)
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 700 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
- Odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea (od 5 000 Kč)
- Mzda: měsíční mzda + příplatky dle směn (noční, víkendy aj.) + týmové odměny
- Nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme nové kolegy na pozici Elektrikáře pro automobilovou společnost.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ elektro vzdělání s maturitou
- Ochotu pracovat 12 hod směny (6-18, 18-6 hod, střídání krátký/dlouhý týden)

Personální agentura

Adresa společnosti

Ovocný trh 568/17
110 00 Praha 1, Staré Město
Česká republika