Pridať inzerát

Strategický nákupčí Elektro | Nákup Vás konečně bude bavit!

Talentica s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nitra
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 800 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete v kontaktu se slovenskými i i zahraničními dodavateli (musíte aktivně komunikovat v AJ)
*budete zajišťovat strategický nákup v oblasti elektro komponent (elektromateriál, desky plošných spojů apod.)
*kromě toho se budete podílet na vytváření strategie nákupu, budete vyjednávat podmínky, vyhledávat nové dodavatele, řešit kontrakty aj.
*budete pracovat v týmu 3 zkušených nákupčích s přímým reportingem Řediteli nákupu a logistiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

*nabízíme Vám fixní měsíční mzdu a pravidelný finanční bonus k tomu
*budete mít individuální roční platové ohodnocení
*čeká na Vás flexibilní pracovní doba a celozávodní dovolená 2 krát ročně
*můžete se rovněž těšit na různé firemní akce nebo příspěvky na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

I když se zrovna nacházíme ve složitější situaci, existují odvětví, která budou šlapat i nadále. Jedním z nich je medical sféra, jejíž produkty denně pomáhají zachraňovat lidské životy. Přemýšlíte, jestli je vhodná doba pro změnu práce? Určitě ano, pokud chcete nakupovat pro super rodinnou firmu v Nitře. Kromě automotive se totiž zaměřuje na výrobu prototypů pro zdravotnictví nebo kabelový průmysl. Jste zkušený strategický nákupčí? Nakupovali jste někdy elektro komponenty? Domluvíte se anglicky? Tak pojďte do toho!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*požadujeme SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického oboru - bez elektro vzdělání to u nás bohužel nepůjde
*klíčová je Vaše praxe na pozici strategický nákupčí ve výrobní firmě
*ideální kandidát se orientuje především v oblasti elektrotechniky
*bez komunikativní angličtiny se neobejdete (dodavatelé jsou různě po světě)

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Adresa společnosti

Talentica s.r.o.
Kopčianska 3756/10
811 03 Bratislava