Technológ výroby - Neseďte 8 hodín v kancelárii | 13. plat a množstvo benefitov (Ref. č.: 4696)

Talentica s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete technologickou podporou montážnikov vo výrobe elektrorozvádzačov.
*Budete komunikovať s elektrokonštruktérmi a tvoriť spojku medzi montážnikmi a konštruktérmi.
*V prípade komplikácii pri výrobe rozvádzača budete hľadať technologické možnosti a komunikovať ich s konštruktérmi.
*Budete pracovať s technickou dokumentáciou a pripravovať dokumentáciu (návod na obsluhu) pre zákazníkov.

Máte skúsenosti s výrobou elektrorozvádzačov alebo ste zanietený absolvent a hľadáte uplatnenie v zaujímavej spoločnosti?
Nerobí Vám problém pracovať na 2 zmeny?
Chcete byť za Vašu prácu patrične ohodnotený?

Pošlite nám svoj životopis a my sa Vám ozveme s bližšími informáciami.

*Čaká Vás množsvto finančných benefitov ako 13. plat, príplatok za poobednú zmenu, darčeková poukážka v hodnote 100 €, odmena za doporučenie kandidáta, odmena za darovanie krvi.
*Cudzie jazyky si zlepšíte na hradených jazykových kurzoch.
*Ak radi športujete, určite oceníte benefity Multisport karty.
*Príspevok pri narodení dieťaťa a mnoho ďalších.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ alebo VŠ vzdelanie v oblasti elektro, bez vzdelania sa nepohneme.
*Ochota pracovať na 2 zmeny.
*Základnou podmienkou je bezproblémové čítanie elektrotechnickej dokumentácie.
*Sme otvorení aj šikovným absolventom.

Chceme:
Vám pomôcť nájsť tých pravých zamestnávateľov, u ktorých budete môcť uplatniť a ďalej rozvíjať svoje dosiaľ získané skúsenosti a znalosti vo svojom technickom odbore,
Byť Vašimi partnermi, na ktorých sa môžete spoľahnúť pri hľadaní talentovaných zamestnancov, ktorí vďaka svojim technických znalostiam a relevantným skúsenostiam podporia Vašu spoločnosť v ďalšom raste.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Talentica s.r.o.
Zochova 5
81103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Chabadová
Tel.: +421948782464
E-mail: poslať životopis