Predavačka v predajni edukačných hračiek, Hravá škôlka s.r.o.

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

  • Miesto práce: Hravá škôlka Predajňa Košice, Alžbetina, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacmesačné odmeny, ročné odmeny 0-300€, preplácanie nadčasov
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi, práca s pokladňou, hotovosťou, platobným terminálom, objednávanie tovaru, naceňovanie tovaru, kontrola cien, udržiavanie poriadku, poradenstvo. Pracovná doba pondelok-piatok 9:00-17:00.

Nákup tovaru za zvýhodnené zamestnanecké ceny, multisport karta.

Z dôvodu veľkého množstva žiadostí, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Milá, ústretová, flexibilná

TAKTIK vydavateľstvo je slovenské vydavateľstvo s vyše 10-ročnou históriou a nadnárodným pôsobením (Košice, Praha). Okrem vývoja učebníc a pracovných zošitov pre materské, základné a stredné školy patrí do portfólia vydavateľstva vývoj didaktických pomôcok a edukatívnej detskej beletrie od slovenských autorov. V súčasnosti sme osvedčeným partnerom vyše 1700 základných škôl na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov