Pridať inzerát

Grafik - Obálkar (externá spolupráca)

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacSpolupráca je založená na projektovom odmeňovaní (vopred dohodnutá čiastka za pridelený projekt).
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho grafika s bohatými skúsenosťami s tvorbou obálok publikácií, ovládajúceho invenčné grafické riešenia (tvorba 3D koláží, ručná, digitálna kresba...).
V prípade úspešnej spolupráce ponúkame možnosť rozšírenia spolupráce na 100% vyťaženosť a vývoj vlastných projektov.

Podmienkou zaradenia do užšieho výberu je zaslanie portfólia realizovaných obálok.
Pre veľký počet žiadostí odpovieme len vybraným uchádzačom, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax v oblasti printovej aj digitálnej grafiky (predchádzajúce skúsenosti s tvorbou obálok podmienkou)
- výborná znalosť Adobe InDesign, prípadne iného graf. programu podmienkou
- potrebná je vysoká technická zručnosť a kreatívny prístup
- vyžadujeme vysoké pracovné nasadenie a dodržiavanie termínov

TAKTIK vydavateľstvo je slovenské vydavateľstvo s vyše 10-ročnou históriou a nadnárodným pôsobením (Košice, Praha). Okrem vývoja učebníc a pracovných zošitov pre materské, základné a stredné školy patrí do portfólia vydavateľstva vývoj didaktických pomôcok a edukatívnej detskej beletrie od slovenských autorov. V súčasnosti sme osvedčeným partnerom vyše 1700 základných škôl na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov