Pridať inzerát

Balenie PZ - Privyrob si popri štúdiu!

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Popradská 57, 040 11 Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád ten pocit, keď pípne výplata? Privyrob si u nás!
Hľadáme šikovných brigádnikov do skladu na balenie objednávok. Ak si študent (v Košiciach), máš čas v termíne od 27.09. - 15.10.2021 a môžeme s Tebou počítať ľubovoľné 3 dni v týždni, radi Ťa privítame u nás! (v prípade záujmu aj možnosť dlhodobej brigády)

Tvoja práca:
- dostaneš dodací list, podľa ktorého nájdeš tovar z objednávok (pracovné zošity, knihy, edukačné pomôcky...) a všetko zabalíš do balíčka :)

Tvoja pracovná doba:
-pondelok až piatok od 07:30 do 17:00hod. (podľa potreby a počtu objednávok)
-v prípade potreby pracujeme aj cez víkend

Ponúkame Ti:
- kompletné zaškolenie, pomoc od kolegov
- priateľské prostredie

Čím skôr nám zašleš životopis na cv@taktik.sk, tým skôr sa stretneme na pohovore.
Životopisy spracujeme výhradne elektronicky, vybraných uchádzačov oslovíme za účelom stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Čo očakávame?
- samostatnosť, zodpovednosť a presnosť pri balení
- ochotu ku fyzickej práci
- zmysel pre detail a hlavne chuť pracovať :)

TAKTIK vydavateľstvo je slovenské vydavateľstvo s vyše 10-ročnou históriou a nadnárodným pôsobením (Košice, Praha). Okrem vývoja učebníc a pracovných zošitov pre materské, základné a stredné školy patrí do portfólia vydavateľstva vývoj didaktických pomôcok a edukatívnej detskej beletrie od slovenských autorov. V súčasnosti sme osvedčeným partnerom vyše 1700 základných škôl na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.O. BOX 100
040 11 Košice