Pridať inzerát

Nákupca (Čína, India)

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kvalifikovaného nákupcu so skúsenosťami s interkontinentálnym nákupom tovaru (Čína, India, USA).

Pracovná náplň:
- akvizícia nových dodávateľov zo zahraničia
- príprava cenových ponúk a vyjednávanie podmienok s dodávateľmi
- zodpovednosť za prepravu tovaru DDP (námorná, železničná, letecká preprava) a komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- príprava podkladov na preclievanie tovarov
- zodpovednosť za označovanie tovarov v súlade s legislatívou SVK
- monitoring nových dodávateľov a používaných technológií pri vývoji nových produktov
- komunikácia s tlačiarňami a zodpovednosť za administráciu tlače

● zaujímavá pracovná náplň v prosperujúcom segmente
● finančné ohodnotenie adekvátne pracovným skúsenostiam
● provízne ohodnotenie za uskutočnené projekty
● preplácané nadčasy od prvej minúty, nadčasové príplatky
● zamestnanecké zľavy na tovar
● Multisport karta

Zaradenie do výberového konania je podmienené zaslaním životopisu s relevantnými pracovnými skúsenosťami.
Odpovieme len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

nákupca

Počet rokov praxe

2

● skúsenosti s interkontinentálnou prepravou podmienkou
● znalosť anglického jazyka na úrovni B2
● záujem o segment predškolských publikácií
● vysoké pracovné nasadenie a systematický prístup k práci

TAKTIK vydavateľstvo je slovenské vydavateľstvo s vyše 10-ročnou históriou a nadnárodným pôsobením (Košice, Praha). Okrem vývoja učebníc a pracovných zošitov pre materské, základné a stredné školy patrí do portfólia vydavateľstva vývoj didaktických pomôcok a edukatívnej detskej beletrie od slovenských autorov. V súčasnosti sme osvedčeným partnerom vyše 1700 základných škôl na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.O. BOX 100
040 11 Košice