Pridať inzerát

Výpomoc na ekonomické oddelenie - brigáda/práca na dohodu

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Popradská 57, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných brigádnikov na výpomoc pre naše ekonomické oddelenie, tvojou náplňou práce bude:
- kontrola evidencie faktúr
- párovanie pohybov v banke
- kontrola mzdových nákladov
- iné pomocné práce v rámci ekonomického oddelenia

Ponúkame Ti:
- kompletné zaškolenie, pomoc od kolegov
- priateľské prostredie
- možnosť dlhodobej brigády

Čím skôr sa nám zašleš životopis spolu s motivačným listom emailom, tým skôr sa stretneme na pohovore. Ponuka je aktuálna do jej vymazania.
Životopisy spracujeme výhradne elektronicky, vybraných uchádzačov oslovíme za účelom stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Budeš potrebovať:
- PC zručnosť na úrovni bežný používateľ
- samostatnosť a usilovnosť pri plnení termínov
- výhodou sú predošlé skúsenosti v ekonomickom smere
- zmysel pre detail a hlavne chuť pracovať :)

Nutnosťou je možnosť pracovať u nás na firme aspoň 3 dni v týždni (pracovná doba je 8 hodín denne).

TAKTIK vydavateľstvo je slovenské vydavateľstvo s vyše 10-ročnou históriou a nadnárodným pôsobením (Košice, Praha). Okrem vývoja učebníc a pracovných zošitov pre materské, základné a stredné školy patrí do portfólia vydavateľstva vývoj didaktických pomôcok a edukatívnej detskej beletrie od slovenských autorov. V súčasnosti sme osvedčeným partnerom vyše 1700 základných škôl na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Popradská 57
040 11 Košice