Pridať inzerát

Asistent/ka predaja Takko Fashion Bratislava Rača

Takko Fashion Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 970 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou, čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sales assistant v Takko je najmä aktívna starostlivosť o našich zákazníkov. Venovať sa budete príprave, vystavovaniu a prezentovaniu tovaru ale i marketingovým akciám a tvorbe vizuálov.
Ak máte s podobnými úlohami skúsenosti, budeme radi, ak ich a vaše nápady prinesiete aj k nám. Pokiaľ ste nováčik, všetko potrebné vás naučíme. Pracovné miesto je v predajni v Rači.

Vieme, že dobrý vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Takko ti dáva možnosť práce v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde ti mzda nebude nikdy meškať. Nájdeš v ňom malý, ale o to lepší kolektív. Život nie je len o práci, ale tá u nás ti dáva takmer polovicu mesiaca voľna. Získaš aj veľa iného:

• 890€ brutto/mesačne + príplatky za víkendovú prácu + bonusy za predaj (do 80 €) pri splnení plánu
• Stravné lístky v hodnote 4,50 €
• Zľavy na nákup tovaru
• Vstupnú poukážku na nákup tovaru
• Darček a poukážku pri pracovnom jubileu
• Príspevok na vianočný večierok
• Interné súťaže pre zamestnancov
• Možnosť kariérne u nás vyrásť

Informácie o výberovom konaní

Milý uchádzač/ka,
ďakujeme, že ste si vybrali spoločnosť Takko Fashion Slovakia ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

Prezrieme si všetky profily a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník personálneho oddelenia alebo príslušný manažér na osobný pohovor.

Vyrozumenie dostanú všetci uchádzači.

Ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi medzi nami uvítame budúcich kolegov, ktorí sú komunikatívni a majú blízko k móde. Dá sa na nich spoľahnúť a v práci sa neradi nudia. Ešte bližšie ako k móde, by ste mali mať k zákazníkovi, ktorý je pre vás na prvom mieste. Poteší nás ak máte skúsenosti s Visual merchandisingom, chcete sa ďalej rozvíjať a učiť nové veci. Ak dané skúsenosti nemáte, v Takko tíme máme vždy miesto aj pre nováčikov.

Takko Fashion funguje na Slovensku od roku 2006 a je súčasťou úspešného medzinárodného diskontného reťazca. Na Slovensku máme viac ako 60 predajní a k tomu zásobovacie centrum v Senci, celkom u nás pracuje takmer 500 skvelých kolegýň a kolegov.
Naším zákazníkom je každý, kto má rád trendy, ale zároveň pohodlné oblečenie.
Ako zamestnávateľ kladieme dôraz na stabilitu pracovných miest pre našich kolegov a kolegyne. Sme pyšní na to, že hoci v ostatnom čase boli vonkajšie okolnosti veľmi nestabilné, my sme stáli pevne a nemuseli sme rušiť nijaké pracovné miesta.
Istota a opora pre našich zamestnancov, aby si mohli byť istí, že ich miesto tu bude aj zajtra, je pre nás veľmi dôležitá. Budeme veľmi radi, ak to zažijete spolu s nami :-)

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov