Pridať inzerát

Koordinátor logistiky

TAJCO Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 5885, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac• Príplatok za platovú triedu - €50/mesiac • Príspevok na dopravu - €10/mesiac • Bonusy do výšky €150/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o dennú prepravu
Kontrola a overovanie tovaru
Presun tovaru
Označovanie tovaru
Vyberanie tovaru podľa objednávky
Tlačenie všetkých potrebných dokumentov a štítkov
Podpora s tovarom a označovanie v prepravnom priestor
Transport tovaru do expedičného priestoru
Udržiavanie čistoty a poriadku
Ďalšie úlohy podľa inštrukcií vedúceho

Nová dánska automotive spoločnosť
Motivujúce platové ohodnotenie
Nadštandardný príspevok na stravu
13. plat
Vitamínový balíček
Vianočný darček
Teambuildingové a iné aktivity
Ďalšie interné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Veľmi dobrá schopnosť pracovať s číslam
Základný užívateľ MS Office
Orientácia na detail
Znalosti práce so skladovým skenerom a ERP systémom - výhodou
Skúsenosti a licencia na vysokozdvižný vozík je podmienkou

Staňte sa súčasťou rodiny TAJCO
V skupine TAJCO sa podielame na úspechu všetci spoločne. Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej TAJCO komunite.

Living it
”TAJCO je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

Spoločnosť TAJCO vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. TAJCO je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.
TAJCO vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

Chcete sa dozvedieť o našej firme viac? Pozrite si naše video: https://www.youtube.com/watch?v=_r2AGASZ14o

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 5885
901 01 Malacky