Asistentka riaditeľa spoločnosti/Administratívny pracovník pre ekonomiku

T.O.P. HOLDING, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňavská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiacpo úprave pracovného úväzku navýšenie mzdy
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačne a administratívne riadi a zodpovedá za plynulé fungovanie odd. sekretariát,
a s ním súvisiace pracovné činnosti a povinnosti. Koordinuje požiadavky na používanie
spoločných zariadení útvaru (zasadacia miestnosť, kuchynka, kávovar a iné) a zodpovedá za
ich úpravu a vybavenie.

Organizuje a zodpovedá za:
- evidenciu a objednávanie kancelárskych potrieb, tonerov a iných
administratívnych pracovných pomôcok podľa potrieb a požiadaviek jednotlivých oddelení
spoločnosti,
- evidenciu a prerozdelenie došlej a odoslanej pošty,
- evidenciu pridelených pracovných pomôcok, pečiatok a kľúčov zamestnancom,
- vedenie agendy pridelených mobilných telefónov (SIM karty, paušály),
- prípravu a zabezpečenie občerstvenia pre riaditeľa a návštev spoločnosti,
- organizovanie firemných akcií a teambuildingov,

Taktiež vykonáva pomocné administratívne a asistentské práce pre iné oddelenia spoločnosti ( predovšetkým scan dokumentov, archivácia apod.),
- spolupracuje a vykonáva podporu ekonomickej/finančnej-platobnej agendy pre odd. Platobného styku a poistenia.

Hľadáme uchádzača na skrátený pracovný úväzok cca 4-5 hodín denne, s pevným pracovným časom od 9.00 hod. do 13-14.00 hod. (len pracovné dni v týždni).

V prípade osvedčenia sa a preukázania pozitívnych pracovných schopností uchádzača a po dohode s uchádzačom, ponúkame možnosť pracovného pomeru na plný pracovný úväzok (8,0 hodín) s dodatočným pridaním ekonomickej/finančnej agendy a následnou úpravou mzdových podmienok.

- ročný bonusový systém v závislosti na firemných a osobných výsledkoch,
- školenia, kurzy, tréningy podľa vlastného výberu,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákonného limitu,

V prípade osvedčenia sa a preukázania pozitívnych pracovných schopností uchádzača a po dohode s uchádzačom, ponúkame možnosť pracovného pomeru na plný pracovný úväzok (8,0 hodín) s dodatočným pridaním ekonomickej agendy a následnou úpravou mzdových podmienok.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvádzané kritériá.

Kontaktná osoba : Ing. Andrea Kostolná - HM manažér,
02/ 205 11 103, 0915 474 077
kostolna@topholding.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

práce na ekonomickom alebo účtovnom odd., asistentské práce,
4

- komunikatívnosť, priateľský a otvorený prístup,
nekonfliktný typ,
- zodpovednosť, samostatnosť, ale tiež zameranosť na
spoločný úspešný výsledok,
- iniciatívnosť, dôslednosť, precíznosť,

Spoločnosť sa zaoberá vedením účtovníctva, poradenstva v oblasti podnikania a iných obchodno-prevádzkových služieb a prenájmom nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rožňavská 30
821 04 Bratislava