Pridať inzerát

Operátor dát v GIS

T-MAPY s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvojkrížna, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac13. plat odmeny a bonusy podľa jednotlivých projektov.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie priestorových dát v GIS systémoch. Digitalizácia a editácia dát v GIS. Napĺňanie databázových súborov.

Flexibilný pracovný čas. Najnovšie pracovné postupy a technológie. Skvelý kolektív. Zaujímavé projekty naprieč celým Slovenskom. Odborný rast a prax. Možnosť pracovať z domu.

Pracovná pozícia je na dobú určitú do konca roka 2021 s možnosťou predĺženia podľa konkrétnych projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Geografia, Geodézia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

GIS - Mierne pokročilý
Quantum GIS - Mierne pokročilý
Esri ArcGIS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s tvorbou geopriestorových údajov je výhodou. Požaduje sa praktická skúsenosť a orientácia v GIS prostredí. Ochota učiť sa a flexibilita.

T-MAPY je softvérová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj moderných geografických informačných technológií a ich praktické využívanie prostredníctvom webových aplikácií. Na tvorbu geopriestorových údajov s využitím najnovších technológii na ich zber a vyhodnocovanie. Spoločnosť ma sídlo v Bratislave a celoslovenskú pôsobnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dvojkrížna 49
82106 Bratislava