Pridať inzerát

Autoklampiar v autorizovanom servise Fiat a Mazda

T A N E X, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitrianska 25, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac(základná mzda + mesačná výkonnostná prémia motivačné finančné ohodnotenie v závislosti od vyprodukovaných NH)
  • Termín nástupu: ihneď / dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná auto-klampiarska práca

Spoločnosť T A N E X, spol. s r.o. sa už vyše 20 rokov zaoberá predajom a servisom motorových vozidiel.
V rámci rozvojového plánu a rozširovania činnosti podnikania našej spoločnosti hľadáme vhodného pracovníka a posilu nášho teamu.

- dlhodobého zamestnanie
- motivačné finančné ohodnotenie (Fix+pohyblivá zložka)
- práca v stabilnom kolektíve

Nakoľko rozširujeme činnosť nášho autoservisu, prijmeme do TPP zodpovedného, lojálneho a pracovitého:
autoklampiara

Ďalšie požiadavky:

- chuť učiť sa nové veci
- samostatnosť pri riešení úloh
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- dôslednosť a zodpovednosť
- čestnosť
- lojálnosť
- zodpovednosť za plnenie krátko a dlhodobých
plánov a cieľov v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Iba vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

V rámci rozširovania a rozvojového plánu našej spoločnosti hľadáme vhodného pracovníka a posilu nášho teamu na vyššie uvedenú pozíciu.
Spoločnosť T A N E X, spol. s r.o. sa už vyše 25 rokov zaoberá predajom a servisom motorových vozidiel. Viac informácií na
www.tanex.sk
- predaj nových automobilov FIAT a FIAT PROFESSIONAL, a MAZDA
- predaj jazdených a zánovných automobilov
- autorizovaný záručný a pozáručný servis automobilov
- predaj náhradných dielov
- autobazár
- autopožičovňa

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

T A N E X, spol. s.r.o.
Nitrianska 25
917 01 Trnava