Pridať inzerát

Marketing assistant - DTP artist

Systemair Production a. s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda + mesačná prémia až do výšky 20%. Uvedená základná mzda 1000,- eur je minimálny základ - skutočná výška základnej mzdy bude dohodnutá podľa skúsenosti a kvality uchádzača o túto pozíciu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava produktovej dokumentácie a marketingových materiálov
- vytváranie nových / aktualizácia súčasných podkladov a obrázkov pre dokumenty

- stabilné pracovné miesto
- pružná pracovná doba
- letná odmena na dovolenku
- vianočné odmeny
- príspevok na III. pilier
- možnosť práce z domu - Home office

Vhodní kandidáti, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita
- zodpovednosť
- dodržiavanie zadaných termínov plnenia úloh

Švédska spoločnosť Systemair je vedúcou spoločnosťou v oblasti vzduchotechniky, ktorá pôsobí v 50 krajinách v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, na Strednom východe, v Ázii, Austrálii a Afrike. Spoločnosť mala vo finančnom roku 2018/19 tržby 8,3 miliardy SEK a zamestnáva približne 6 300 ľudí. Systemair vykazuje prevádzkový zisk každý rok od roku 1974, kedy bola spoločnosť založená. Za posledných 10 rokov bola miera rastu spoločnosti v priemere asi 10 percent. Systemair prispieva k zlepšeniu vnútorného prostredia energeticky účinnými a udržateľnými výrobkami, ktoré znižujú emisie oxidu uhličitého.
Systemair má stále zastúpenie na rastúcich trhoch. Výrobky Skupiny sa predávajú pod značkami Systemair, Frico, Fantech a Menerga. Akcie Systemair sú od októbra 2007 kótované na zozname stredných spoločností Nasdaq OMX Nordic Exchange v Štokholme. Skupina sa skladá z približne 80 spoločností.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Systemair Production a.s.
Hlavná 371
900 43 Kalinkovo

Kontakt