Pridať inzerát

Recepčná/recepčný v Grandhoteli Tatra****

SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Velké Karlovice, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacKonečné mzdové ohodnotenie závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta a bude predmetom osobného pohovoru.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa práca s ľuďmi?
Pojmy ako rezervácia, check-in, check-out Ti nie sú cudzie?
Dokážeš vybaviť požiadavky hostí a poskytnúť im komplexné informácie?
Nebojíš sa pracovať s finančnou hotovosťou a s pokladňou?

DAJ NÁM O SEBE VEDIEŤ! HĽADÁME PRÁVE TEBA do nášho krásneho hotela Grandhotel Tatra****.

Zaujíma Ťa, čo budeš u nás robiť? Medzi Tvoje hlavné zodpovednosti bude patriť:
- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie,
- príjem, zúčtovanie, odchod hosťa,
- poskytovanie informácií hosťom,
- vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie,
- práca s hotelovým rezervačným systémom - aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovaní rezervácií,
- administratívna činnosť spojená s chodom recepcie,
- práca s pokladňou, fakturácia.

Medzi hlavné benefity zamestnávateľa patria:
- zamestnanecké ubytovanie,
- krásne pracovné prostredie,
- príjemný a priateľský kolektív, rodinná atmosféra,
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie,
- zvýhodnené rekreačné pobyty v rekreačných zariadeniach patriacich do SYNOT HOLIDAY,
- oficiálny spôsob poukazovania mzdy na účet zamestnanca vrátane všetkých zákonných príplatkov :)

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre náš partnerský hotel Grandhotel Tatra**** Velké Karlovice.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku Vás prosíme reagovať priamo cez stránku profesia.sk. K životopisu nezabudnite priložiť súhlas so spracúvaním a uchovávaním Vašich osobných údajov.

Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí v čo najväčšej miere spĺňajú nami požadované kritéria. Za Vaše pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

Čo od Teba očakávame?
- znalosť minimálne jedného z uvedených jazykov aspoň na úrovni B2 a vyššie,
- zodpovednosť a proaktívny prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- precíznosť a zmysel pre detail,
- komunikatívnosť a tímového ducha,
- samostatnosť,
- schopnosť riešiť aktuálne vzniknuté situácie.

Spoločnosť SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o. je silná nadnárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti cestovného ruchu na tej najvyššej úrovni.

Hotel Elizabeth****, člen skupiny SYNOT HOLIDAY, sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, wellness centrum s hydro-masážnym bazénom, štyrmi druhmi sáun a príjemnou oddychovou zónou, konferenčné centrum a mnoho iného.Z letnej terasy môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.Okrem biznis mítingov a školení je hotel veľmi obľúbeným miestom na usporiadanie luxusnej svadby.

Partnermi SYNOT HOLIDAY je taktiež Kúpalisko Zelená žaba, Grandhotel Tatra****, Vínne pivnice Mařatice, Ski areál Synot Kyčerka a Víno Zlomek & Vávra.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov