Referent/referentka skladového hospodárstva v Hoteli Elizabeth****

SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gen. M. R. Štefánika 2, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacNástupná mzda zahŕňa variabilnú zložku mzdy vo výške 40% . Model odmeňovania bude predstavený uchádzačom pozvaným na osobný pohovor. Konečné mzdové ohodnotenie závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíš sa komunikovať s dodávateľmi?
Je účtovníctvo tvojou Vášňou?
Vieš čo všetko je súčasťou skladového hospodárstva?

DAJ NÁM O SEBE VEDIEŤ! HĽADÁME PRÁVE TEBA?!

Zaujíma Ťa, čo budeš u nás robiť? Medzi Tvoje hlavné zodpovednosti bude patriť:
- komunikácia a riešenie vzniknutých situácií s dodávateľmi,
- objednávanie tovaru,
- cenové kalkulácie,
- príjem a výdaj tovaru do/zo skladov,
- inventúra a uzávierky skladov,
- účtovné práce spojené so skladovým hospodárstvom,
- účtovanie uzávierok pokladní,
- fakturácia,
- podávanie a preberanie pošty, evidencia pošty,
- administratívne práce spojené s účtovníctvom,
- pomoc pri iných účtovníckych prácach na ekonomickom oddelení.

Medzi hlavné benefity zamestnávateľa patria:
- krásne pracovné prostredie,
- príjemný a priateľský kolektív,
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie,
- zamestnanecké zľavy na tovar a služby,
- zvýhodnené rekreačné pobyty v rekreačných zariadeniach patriacich do SYNOT holdingu,
- oficiálny spôsob poukazovania mzdy na účet zamestnanca vrátane všetkých zákonných príplatkov :)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku Vás prosíme reagovať priamo cez stránku profesia.sk. K životopisu nezabudnite priložiť súhlas so spracúvaním a uchovávaním Vašich osobných údajov.

Vážime si všetkých uchádzačov o zamestnanie ako aj ich nadobudnuté vzdelanie a skúsenosti. Všetky životopisy prechádzajú starostlivým a dôsledným posúdením, avšak vzhľadom na vysoký počet uchádzačov nie je v našich silách reagovať na všetky prijaté žiadosti, a preto budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí v čo najväčšej miere spĺňajú nami požadované kritéria. Za Vaše pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Čo od Teba očakávame?
- zodpovednosť a proaktívny prístup k práci,
- precíznosť a zmysel pre detail,
- tímového ducha,
- samostatnosť, spoľahlivosť,
- schopnosť riešiť aktuálne vzniknuté situácie.

Spoločnosť SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o. je silná nadnárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti cestovného ruchu na tej najvyššej úrovni.

Hotel Elizabeth****, člen skupiny SYNOT HOLIDAY, sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, wellness centrum s hydro-masážnym bazénom, štyrmi druhmi sáun a príjemnou oddychovou zónou, konferenčné centrum a mnoho iného.Z letnej terasy môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.Okrem biznis mítingov a školení je hotel veľmi obľúbeným miestom na usporiadanie luxusnej svadby či rodinnej oslavy.

Partnermi SYNOT HOLIDAY je taktiež Kúpalisko Zelená žaba, Grandhotel Tatra****, Vínne pivnice Mařatice, Ski areál Synot Kyčerka a Víno Zlomek & Vávra.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov