Upratovačka v hoteli Elizabeth - garantované pracovné miesto aj počas 3. vlny koronavírusu

SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda 650 EUR/brutto/mesiac. K mzdovému ohodnoteniu budú pripočítané odmeny vo výške 0-40%. Model odmeňovania bude predstavený pozvaným kandidátom na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedná?
Miluješ poriadok a čistotu?

Potom hľadáme práve Teba!

Tvojou prácou bude:
- upratovanie, udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, umývanie okien a toaliet, umývanie spoločných priestorov hotela a pod.),
- výmena a dopĺňanie hygienických potrieb

Za Vaše schopnosti a zručnosti Vám ponúkneme:
- zázemie prosperujúcej spoločnosti s adekvátnym mzdovým ohodnotením,
- krásne pracovné prostredie v hoteli Elizabeth,
- vynikajúce jedlo v rámci zvýhodneného firemného stravovanie,
- ak príde čas na odpočinok, potom aj zľavu na pobyt v rekreačných zariadeniach, ktoré sú súčasťou Synot rodiny.

POZOR! Bojíte sa, že v prípade 3. vlny koronavírusu prídete o prácu? U nás nemusíte, pretože Vám GARANTUJEME, že Vás počas ďalšej vlny neprepustíme.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám, prosím, zašlite profesijný životopis na uvedenú kontaktnú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Upratovanie - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od Vás očakávame:
- precíznosť a zmysel pre detail, bez ktorého sa určite nezaobídete,
- tímového ducha, pretože tu všetci ťaháme za jeden povraz,
- samostatnosť, zodpovednosť a diskrétnosť.

Spoločnosť SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o. je silná nadnárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti cestovného ruchu na tej najvyššej úrovni.

Hotel Elizabeth****, člen skupiny SYNOT HOLIDAY, sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, wellness centrum s hydro-masážnym bazénom, štyrmi druhmi sáun a príjemnou oddychovou zónou, konferenčné centrum a mnoho iného.Z letnej terasy môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.Okrem biznis mítingov a školení je hotel veľmi obľúbeným miestom na usporiadanie luxusnej svadby.

Partnermi SYNOT HOLIDAY je taktiež Kúpalisko Zelená žaba, Grandhotel Tatra****, Vínne pivnice Mařatice, Ski areál Synot Kyčerka a Víno Zlomek & Vávra.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Synot Gastro Slovakia
Gen.M.R. Štefánika 2
91101 Trenčín