Pridať inzerát

Recepčná / Recepčný

SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.

  • Miesto práce: Hotel Elizabeth, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5€/hod/brutto plus variabilná zložka a príplatky v zmysle zákonníka práce
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna komunikácia s hosťom (priama face to face, telefonická, mailová)
- Ubytovanie a odubytovanie hostí
- Práca s pokladňou, príjem tržieb z jednotlivých stredísk, predaj poukazov a
iného doplnkového tovaru, vystavovanie účtov
- Aktívna spolupráca s jednotlivými hotelovými strediskami
- Príjem rezervácií a ich spracovanie
- Práca s hotelovým systémom Fidelio suite
- Poskytovanie informácií hosťom
- Objednávanie doplnkových služieb hosťom

V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku, s priloženým motivačným listom a fotografiou na kontaktný e-mail:

Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.
Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť a samostatnosť
príjemné a reprezentatívne vystupovanie
profesionalita a vysoké pracovné nasadenie
flexibilita
spoľahlivosť
bezúhonnosť
Schopnosť pracovať v tíme

Silná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Synot Gastro Slovakia, s.r.o.
Gen. M. R. Štefánika 2
91101 Trenčín
www.hotelelizabeth.sk