Pridať inzerát

Obsadzujeme pozíciu údržbár v Bratislave

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,3 EUR/hod.+ príplatky za víkendy a sviatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre stabilnú spoločnosť a pripojte sa k tímu údržbárov. Pracuje sa v nepretržitej prevádzke (3 dni pracujete, 2 dni máte voľno). Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* pravidelná údržba zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
* denné kontroly prevádzkového stavu výrobných liniek a zariadení
* prestavovanie výrobných liniek pri zmene výroby – mechanická časť
* analyzovanie a zisťovanie porúch na zariadeniach a rozvodoch
* vykonávanie plánovaných kontrol a údržbárskych činností na výrobných linkách

*dochádzkový bonus: 6 EUR za každú zmenu
* práca v tíme
* príjemné pracovné prostredie,
* stabilné a dlhodobé zamestnanie, po zaškolení prestup do kmeňového stavu cca po 1-3 mesiacoch podľa šikovnosti, garancia zvýšenia platu a získania rôznych benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

* stredoškolské vzdelanie s maturitou - technické zameranie
* 3 roky praxe
* technické myslenie
* ochota pracovať na zmeny
* zodpovednosť a dochviľnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov