Hľadáme expedienta s platom aj 1000 €, vhodné aj pre ženy, nástup možný ihneď

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte s nami pracovať ako expedient do prevádzky v Bratislave. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s voľnými víkendami. Práca je vhodná aj pre ženy. Mesačná mzda je 930 € + príplatky a bonusy. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* expedovať produkty podľa objednávok
* zakladať prijatý tovar
* práca so skenerom pri dopravníku

* dochádzkový bonus 30€
* odmeny a výkonnostné prémie v závislosti od dosiahnutých výsledkov a kvality práce
* letný a zimný bonus spolu až do výšky 1 mesačného platu
* príspevok do DDS 1% zo zúčtovanej mzdy
* voľné víkendy
* narodeninový deň voľna
* zamestnanecké zľavy na produkty
* zamestnanecká pôžička
* multisport karta
* príspevok na dopravu nad 20 km
* firemné akcie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: skvrndova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* fyzická zdatnosť (práca s bremenami) a manuálna zručnosť
* zodpovednosť
* pracovitosť
* bezúhonnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov