Operátor výroby v Novom Meste nad Váhom - UBYTOVANIE A DOPRAVA ZADARMO

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacbonusy a príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v príjemnom prostredí ako operátor výroby. Ubytovanie a dopravu Vám ZABEZPEČÍME ZADARMO.
Na pracovisku je zabezpečené aj jedlo - dá sa vybrať z piatich možných jedál!
Možnosť práce na 3 alebo 4 zmeny, podľa preferencie. Je možnosť privyrobiť si aj počas víkendov. Práca je fyzicky nenaročná, vhodná ako pre mužov aj pre ženy.

Hlavnou náplňou práce je:

* výroba jednotlivých komponentov spätných zrkadiel pre automobily
* montáž spätných zrkadiel a inštalácia káblov a smeroviek
* vizuálna kontrola výrobkov, manipulácia s výrobkami
* príprava etikiet a štítkovanie výrobkov
* balenie finálnych výrobkov podľa predpísaných postupov
* dodržiavanie kvality a štandardov

* Ubytovanie a doprava je ZDARMA
* Možnosť nastúpiť aj ihneď
* Zaujímavé platové podmienky - 800 € základ + bonusy a príplatky + 13. a 14. plat
* Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
* Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
* Príjemné a čisté pracovné prostredie
* Prax nie je nutná

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: papajova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* manuálna zručnosť
* ochota pracovať na zmeny
* zodpovednosť
* samostatnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov