Pridať inzerát

Hľadáme pickera s nástupom ihneď a s voľnými víkendami

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 980 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáte prácu v tejto ťažkej dobe, ponúkame Vám prácu pickera s voľnými víkendami a s nástupným platom vo výške až 980 €.
Vašou náplňou práce bude:

*príjem a evidencia zásielok
*sortácia a sken zásielok
*nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov
*práca s internými aplikáciami spoločnosti
*možnosť pracovať aj na skrátený úväzok

*voľné víkendy
*pracovný čas: od PO do PIA
*stravné lístky
*darčekové poukazy po skúšobnej dobe

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: skvrndova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

*samostatnosť
*zodpovednosť
*pozitívny prístup k práci
*čistý výpis z registra trestov podmienkou
*preukaz na VZV výhodou

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov