Pridať inzerát

Hľadáme skladníkov na 1 zmenu s platom viac ako 1 000 €

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 130 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďťe s nami pracovať do skladu v Petržalke. Ponúkame prácu na 1 zmenu s okamžitým nástupom. Mesačná mzda je 1130 €. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať

Vašou náplňou práce bude:
* manipulácia s tovarom
* zabezpečovanie jeho správneho skladovania
* správny príjem a výdaj tovaru
* udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru
* práca so skenerom

* priateľský kolektív,
* ročná odmena (pri splnení ekonomických ukazovateľov),
* preplácanie nadčasov,
* pitný režim (minerálka, káva, čaj)

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: migrova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* prax v riadení VZV min. 1 rok s oprávnením na vedenie VZV,
* prax s prácou so skenerom je výhodou,
* vodičský preukaz sk.B,
* skladové hospodárstvo – základy
* odolnosť voči stresu, precíznosť a dodržiavanie termínov,
* vyhovujúci zdravotný stav pre manipuláciu s bremenami

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov