Pridať inzerát

Prijmeme zmenového údržbára

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 225,74 euro + prémie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zmenového údržbára robotických, zváracích a nitovacích zariadení na 2 (neskôr 3) zmeny. Minimálna úroveň mesačnej mzdy je 1 225,74 euro brutto a jej finálna výška závisí od skúseností vybraného kandidáta.

Vašou náplňou práce bude:
* oprava, diagnostika a odstraňovanie porúch robotických, zváracích a nitovacích zariadení
* nastavovanie a prestavovanie zariadenia
* nadstavovanie pozície a kvality zvarov
* vykonávanie manipulácie a korekcie v programe zariadení
* evidencia náhradných dielov

* zaujímavé platové ohodnotenie: 1 225,74 euro brutto + mesačné prémie (do 150 €) 13. plat (letný a
zimný bonus)
* 13 plat (v priebehu akt. roka 1 plat navyše)
* príspevok na stravovanie nad rámec zákona
* cestovný príspevok (za každý odpracovaný deň)
* podiel na zisku
* príspevok pri narodeninách,sobáši, narodení dieťaťa
* zabezpečený pitný režim a ovocné dni
* odmeny za návrhy na zlepšenie
* jazykové kurzy (angličtina, nemčina)
* vianočné darčekové poukážky
* športovo – zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny
* odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: migrova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* vedomosti z opráv výrobných zariadení, výkresovej dokumentácie, pneumatiky, hydrauliky
* základné znalosti riadiacich systémov
* pokročilé skúsenosti v odstraňovaní chýb Kuka zváracích a nitovacích zariadení
* základné schopnosti v Simatic Step 7
* absolvovanie školenia Fronius - výhoda, nie však podmienka
* ochota pracovať na zmeny

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov