Pridať inzerát

Hľadáme skladníka do Gáňu s okamžitým nástupom

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gáň
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 901 €
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si v tomto období prácu ? My Vám ponúkame v Gáni prácu skladníka v stabilnej spoločnosti.
Vaša pracovná doba bude len na 1 zmenu bez nočných a s voľnými víkendami. Táto pozícia nevyžaduje osobný pohovor, ale uchádzači idú rovno na nástup.

Vašou náplňou práce bude:
* manipulácia a skladovanie tovaru
* jednoduché administratívne práce v sklade
* práca so scenerom
* štítkovanie
* nakladanie a vykladanie malých balíčkov

* voľné víkendy
* pracovný čas: od PO do PIA
* stravné lístky

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: skvrndova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

* ochota a chuť pracovať od PO do PIA
* samostatnosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci
* čistý výpis z registra trestov podmienkou
* preukaz na VZV výhodou

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov