Pridať inzerát

Hľadáme referenta/referentku kvality

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 055,51 euro + prémie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu kde môžete uplatniť svoje skúsenosti s kvalitou v automotive sektore? Do Devínskej Novej Vsi prijmeme referenta k vality s mesačnou mzdou od 1 055,51 euro brutto - finálna úroveň sa odvíja od schopností a skúseností kandidáta. Ku základnej mzde prináleží aj variabilná zložka (prémia) v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Náplňou Vašej práce bude:
* kontrola výroby podľa dokumentácie s dôrazom na predchádzanie chybám
* uvoľňovanie prvého a posledného vyrobeného kusu/dielu z produkcie na základe
dokumentovaných požiadaviek
* protokolovanie výsledkov kontroly (sériové merania, deštrukčné skúšky, výbrusy) a uvoľňovania
(vrátane nastavovania/prestavovania výroby)
* spracovanie QM dokumentácie (napr. vizualizácie/ pracovné postupy, PLP a pod.) a v prípade
nutnosti iniciovanie zmien dokumentov
* participácia pri vzorkovaní
* analýza interných a externých reklamácií
* sledovanie a vyhodnocovanie dielov dodaných výrobou do blokačného skladu
* spracovanie interných auditov výrobkov

* zaujímavé platové ohodonotenie: 1 055,51 euro brutto + prémie
* príspevok na stravovanie nad rámec zákona
* 13. plat
* cestovný príspevok (za každý odpracovaný deň)
* podiel na zisku
* príspevok pri narodeninách,sobáši, narodení dieťaťa
* zabezpečený pitný režim a ovocné dni
* odmeny za návrhy na zlepšenie
* jazykové kurzy (angličtina, nemčina)
* vianočné darčekové poukážky
* športovo – zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny
* odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: migrova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* aspoň 2 r. skúseností v obasti kvality vo výrobnej spoločnosti
* stredoškolské technické vzdelanie
* pokročilá znalosť práce s MS-Office (Excel, Power-Point, Outlook)
* mierne pokročilá znalosť NJ, AJ je výhodou
* zodpovedný a samostatný prístup k práci
* presnosť, organizačné schopnosti, tímový hráč
* ochota pracovať na 3 zmeny

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov