Pridať inzerát

Poď s nami pracovať do skladu v Bratislave

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 865€ + bonusy a príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si stabilnú prácu ako skladník ? Ponúkame Vám prácu v Bratislave v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou. Mesačná mzda je 865€ + bonusy a príplatky. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* práca na vysokozdvižnom vozíku
* príjem a uskladnenie hotových výrobkov
* príprava tovaru na jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
* nakladanie a vykladanie vozidiel diaľkovej prepravy
* preberanie a posudzovanie paliet vrátených z obehu
* obsluha a starostlivosť o skenere, paletizačné zariadenia, dopravníkové pásy

* základná mzda 865€ + príplatky + prémie do 29%
* mesačné prémie do 29%
* špeciálny príplatok za prácu v chladnom prostredí
* 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
* pravidelná zvyšovanie základnej mzdy podľa platnej KZ
* stravné lístky nad rámec zákona
* ubytovanie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: skvrndova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

* zodpovednosť a samostatnosť
* flexibilita
* základná znalosť práce s PC
* platný preukaz na VZV + prax
* prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
* ochota pracovať na zmeny - 12-hod (denná a nočná)
* potravinársky preukaz je podmienka

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov