Hľadáte stabilnú a dobre platenú prácu, kde je skúsenosť s NZV výhodou? Pripojte sa do tímu skladníkov (bez nočných zmien) v Senci

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5 EUR/mesiacdohoda: 5,5€/hod., živnosť: 7€/hod + odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pickerov do skladu v Senci na dve zmeny (ranná a poobedná). Možnosť práce na živnosť alebo dohodu. Doprava zabezpečená nie je. V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis!

Náplň práce:

* pickovanie a príprava tovaru (čistiace prostriedky, chemikálie, väčšie sudy, nádrže, atď.)
* práca so skenerom
* práca s NZV

* možnosť výberu práce na dohodu alebo živnosť
* zaujímavé platové ohodnotenie (počas školenia na dohodu 5€/hod., na živnosť: 6,€/hod, po školení: na dohodu 5,5€/hod + gastrolístok, živnosť 7€/hod) + odmeny
* možnosť pracovať pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
* príjemné pracovné prostredie
* stabilná práca

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: migrova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

* fyzicky zdatní muži
* skúsenosti s prácou v sklade (pickovanie apod.)
* vlastné auto

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov