Pripojte sa do tímu údržbárov a pracujte v modernej novostavbe so špičkovým vybavením

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 500€
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete uplatniť svoje skúsenosti z oblasti údržbárskych prác? Láka Vás práca v modernom prostredí a zároveň si chcete dobre zarobiť? Tak to hľadáme práve Vás! Hlavnou náplňou práce je vykonávanie údržbárskych prác v novej administratívnej budove v modernej časti Bratislavy. Práca je na 12 hod. zmeny s mesačným zárobkom od 1 400 až 1 500 €. Tešíme sa na Vaše CV!

Vašou náplňou práce bude:

* obsluhovanie zariadení a vykonávanie pravidelných a preventívnych kontrol
* denná údržba – inštalatérske, elektroinštalačné, kúrenárske a zámočnícke práce, bežná údržba
budovy
* drobné manuálne a montážne práce
* kontrola priestorov v objekte podľa plánov a pokynov nadriadeného
* spracovanie elektronickej evidencie o výkone dennej pracovnej činnosti
* spolupráca pri výkone služieb realizovaných subdodávateľmi
* komunikácia s nadriadenými o odstránených závadách

* základná mesačná mzda 1 100 €
* výkonnostný bonus 100 €
* príplatky do výšky 200 - 300 €
* moderné pracovné technológie - presun kolobežkami a práca s tabletmi
* príspevok na DDS
* rozvoj prostredníctvom odborného vzdelávania
* parkovanie v blízkosti areálu
* 2 dni dovolenky navyše
* stravné nad rámec zákona
* Benefit „Odporučte svojho známeho“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na
voľnú pracovnú pozíciu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: migrova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* prax v oblasti údržby: 2 roky
* manuálna zručnosť
* samostatnosť
* klientská orientácia

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov