Pridať inzerát

Hľadáme strojníka do Bratislavy

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 EUR/mesiac 735 € + príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam Vám prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou. Ide o prácu strojníka v Bratislave s mesačnou mzdou 735 € + príplatky a bonusy.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* príprava stroja na plnenie – čistenie, sterilizácia, sanitácia
* zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
* obsluha strojných zariadení pre plnenie produktov
* kontrola produktu počas výrobného procesu podľa stanovených štandardov a pracovných postupov
* komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
* kontrola dátumu spotreby
* zodpovednosť za kvalitu výrobkov

* zakladná mesačná mzda je 735 € + príplatky a bonusy
* špeciálny príplatok za prácu v chladnom prostredí
* 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
* pravidelné zvyšovanie základnej mzdy podľa platnej KZ
* stravné lístky nad rámec zákona
* ubytovanie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: skvrndova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

* ochota pracovať na zmeny (12 hod)
* zodpovednosť a spoľahlivosť
* manuálna zručnosť a technické myslenie
* prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
* potravinársky preukaz je podmienka

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
8110 8 Bratislava