Nebaví Vás pásová výroba? Poďte pracovať ako operátor zariadení!

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 776 - 1 100 EUR/mesiac1 100€ (od 776 € fix + 150€ bonusy + príplatky za nočné a za sťažené prostredie a príspevok na dopravu)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si stabilnú a dobre platenú prácu operátora v Bratislave? Ponúkame Vám prácu operátora zariadení v Devínskej Novej Vsi. Platové podmienky sa môžu vyšplhať až na 1000 €. V prípade dochádzania do práce Vám vzniká nárok na príspevok na dopravu. V prípade záujmu nám neváhajte poslať váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* obsluha zariadenia, vkladanie a vykladanie dielov karosérií
* manipulácia s dielmi, balenie, opravy dielov
* kontrola dielov, dokumentácia výsledkov kontroly
* odstraňovanie drobných porúch

* základná mzda: 776,80 €
* individuálny bonus - 90,00 €
* mesačná odmena - 60,00 €
* zvýhodnený príplatok za nadčas
* 13. plat
* príspevok do 3. piliera
* zvýhodnené stravné lístky: 4,20 €
* príspevok na dopravu
* práca na tri zmeny

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: maliarikova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* manuálna zručnosť
* zodpovednosť
* samostatnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
8110 8 Bratislava