Pracuj ako operátor výroby s ubytovaním a dopravou zadarmo !

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 850 EUR/mesiac780 € + 65€ variabilná zložka + bonusy a príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do zabehnutej medzinárodnej prevádzky v automobilovej výrobe v Novom Meste nad Váhom. Ubytovanie a doprava sú zabezpečené a ZDARMA (doprava zo smeru Piešťan aj Trenčína). Jediné, čo od Teba očakávame je chuť do práce a ochota pracovať na zmeny (možnosť výberu z 3 a 4-zmennej prevádzky).

Vašou náplňou práce bude:

* montáž spätných zrkadiel do automobilov
* vizuálna kontrola výrobkov, manipulácia s výrobkami
* balenie finálnych výrobkov podľa predpísaných postupov
* dodržiavanie kvality a štandardov
* práca na zmeny

* Ubytovanie a doprava je ZDARMA (doprava - smer Trenčín a Piešťany)
* Zaujímavé platové podmienky
* Nenáročná práca
* Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
* Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
* Príjemné a čisté pracovné prostredie
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* Množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, a pod.)

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: migrova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* manuálna zručnosť
* ochota pracovať na zmeny
* zodpovednosť
* samostatnosť
* práca je vhodná pre mužov aj ženy

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
8110 8 Bratislava