Pracujte ako pracovník práčovne s nástupom ihneď a zárobkom aj viac ako 1000 € .

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 € - 1100 €
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov do práčovne v Devínskej Novej Vsi na manipuláciu s pracovnými odevmi. Ponúkame Vám stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti s príjemným kolektívom, voľnými víkendmi a zárobkom aj viac ako 1000 € .

Náplň práce:

* manipulácia s pracovnými odevmi
* nakladanie pracovných odevov do čistiach strojov
* vykladanie a kontrola čistých odevov
* presúvanie vozíkov v rámci haly
* ostatné pomocné práce v práčovni

* možnosť zarobiť až 1100 €: 750 € základ + bonus 150 € - 400 € + príplatky
* týždenné zálohy
* príspevok na ubytovanie
* práca na dve zmeny
* voľné víkendy
* káva, čaj, voda voľne k dispozícii
* zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
* nástup možný ihneď

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: migrova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

0

* chuť pracovať
* zodpovednosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
8110 8 Bratislava