Pridať inzerát

Hľadáme vodičov kamionóv s mzdou aj 1500 €

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 749,00 EUR – 1 500,00 EUR
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si v tomto období stabilnú prácu ? Ponúkame Vám prácu vodiča kamiónu . Vaša pracovná doba by bola len cez pracovný týždeň. Miesto výkonu práce je Veľké Zálužie + samozrejme cestovanie v rámci rozvozu tovaru (SK, CZ, HUN, GER)

Vašou náplňou práce by bolo:
* vedenie nákladného motorového vozidla (kamiónu)
* preprava v rámci štátov – SK, CZ, HUN, GER
* prevoz tovaru – železo, automotive produkty
* komunikácia s firmami, vykládka tovaru

* mesačná mzda od 749,00 EUR – 1 500,00 EUR
* mobilný telefón
* hradené cestovné náklady
* dôchodkové pripoistenie DDS
* Pracovná doba: PON-PIA, výnimočne cez víkend

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: mardiakova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* vodičské oprávnenie C+E
* prax min. 2 roky
* komunikácia a jednanie s ľuďmi
* spoľahlivosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
8110 8 Bratislava