Pridať inzerát

Pracujte ako zastupca vedúceho s platom od 1200 €

SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 €
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si stabilnú prácu s výborným finančným ohodnotením ? Ponúkame Vám prácu zástupcu vedúceho pobočky. Jedná sa o obchodnú sieť, ktorá sa zaoberá predajom technického príslušenstva. Pracovná doba má štandardný pracovný čas (8 hod). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
* obsluha zákazníkov predajne
* výroba hydraulických hadíc, drobné opravy hydraulických prvkov
* poskytovanie technického poradenstva zákazníkom
* aktívne ponúkanie tovaru, prezentovanie tovaru spoločnosti
* komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie technického poradenstva
* vypracovanie technického riešenia a cenových ponúk
* zhromažďovanie informácií o pridelenom trhu
* technicko-obchodné jednania so zákazníkmi, návštevy zákazníkov
* objednávanie tovaru u dodávateľov,

* pracovná doba: 7:00 - 15:00 hod
* mesačná mzda: 1200 EUR - 1500,00 EUR
* mesačné bonusy a príplatky: 25% po skúšobnej dobe
* odmeny na základe predajných výsledkov
* 13. a 14. plat vo výške základnej mzdy
* školenia
* úhrada nákladov na jazykový kurz
* poskytnutie pôžičky

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: mardiakova@synergie.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosti v oblasti hydrauliky - PODMIENKOU
* aktívna znalosť AJ alebo NJ (B1)
* užívateľská znalosť: MS Windows, Outlook, Excel, internet
* vodičský preukaz
* stredoškolské vzdelanie alebo odborné vzdelanie – technický smer
* orientácia na kvalitu a zákazníka
* schopnosť riešiť problémy samostatne
* ochota cestovať v rámci SR

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.
Dunajská 4
8110 8 Bratislava