Pridať inzerát

Sales specialist

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 € + pravidelné mesačné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho moderného a zohratého tímu hľadáme komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže rozvíjať naše portfólio klientov. Ak je vašou prednosťou obľuba v komunikácii a budovaní vzťahov s klientmi, pridajte sa k nám a my vám pomôžeme rozvíjať vašu obchodnícku kariéru.

Náplň práce:

* telefonická a mailová komunikácia s existujúcimi a novými klientmi
* vyhľadávanie príležitostí a oslovovanie nových klientov
* aktívne nadväzovanie kontaktov a vzťahov so rôznymi spoločnosťami
* spracovanie aktuálnych dopytov a príprava podkladov a prezentácií pre obchodné stretnutia a tendre
* mapovanie/prieskum trhu a pripravovanie analýz otvorených pozícií vo vybraných segmentoch
* sledovanie aktuálnych trendov v HR a zúčastňovanie sa zaujímavých networkingových eventov

* podpora vášho potenciálu - príležitosť kariérneho (aj osobného) rastu a rozvoja
* atraktívne platové ohodnotenie - pravidelné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov a predaja
* úzka spolupráca s manažérmi našich divízií, ktorí vám poskytnú zaškolenie a zároveň permanentnú podporu
* nadobudnutie nenahraditeľných skúseností v oblasti obchodovania a HR
* oboznámenie sa s fungovaním personálno-poradenskej agentúry
* možnosť vzdelávania a príspevok naň (webináre, školenia, ale aj jazykové kurzy)
* podpora zdravého životného štýlu - ponúkame MultiSport kartu, ovocie a zdravé raňajky
* teambuildingy, firemné aj externé eventy
* flexibilný pracovný čas a Home Office
* sick days

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: stellerova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť s vyše 20-ročnou tradíciou na slovenskom trhu. Sme súčasťou skupiny Synergie Group, piateho najväčšieho poskytovateľa personálnych služieb v Európe.

Sme hrdí na to, čo sme ako SYNERGIE doteraz dokázali, aké hodnoty a vízie zastávame na slovenskom trhu práce.
Pracujeme s nasadením, pretože vieme, čo chceme dosiahnuť. Sme mladý a dynamický tím ľudí, ktorí robia maximum nielen pre svoj vlastný, ale aj firemný rozvoj. Pracovať práve v SYNERGIE nám prináša česť a radosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

* osobnosť s príjemnou, formálnou, ale aj ráznou a nebojácnou komunikáciou
* predchádzajúce skúsenosti s telefonickou komunikáciou s dodávateľmi, klientmi alebo s aktívnym predajom produktov/služieb
* znalosť anglického jazyka (B1)
* aktívny vodič
* znalosť MS Office (pokročilý)
* analytické a kreatívne myslenie
* samostatná a zodpovedná osobnosť

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava