Regionálny obchodný manažér (prestížna spoločnosť - sektor stavebnín)

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat od 1750 EUR (plus zaujímavé bonusy naviazané na obchodné ciele)
  • Termín nástupu: Ihneď príp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je úspešná spoločnosť zameraná na predaj stavebného materiálu na vysokej kvalitatívnej a designovej úrovni so silnou pôsobnosťou v strednej a juhovýchodnej Európe. Máte obchodné skúsenosti zo stavebného sektora? Chceli by ste reprezentovať silný brand a rozvíjať sa ďalej ako manažér?

V tom prípade čítajte ďalej a dozviete sa viac o hlavných zodpovednostiach tejto pozície:

* Starostlivosť o zákazníkov a budovanie vzťahov s nimi v rámci Žilinského kraja (sú to prevažne predajne stavebnín, ale aj menšie či väčšie stavebné/realizačné firmy, developerské spoločnosti, príp. architekti)
* Akvizícia nových klientov a dohliadanie nad získanými projektami
* Spolupodieľanie sa na obchodnej stratégii a jej presadzovanie
* Vypracovávanie cenových ponúk, vedenie obchodných rokovaní a práca v CRM
* Interná spolupráca s technickým oddelením a zákazníckym servisom
* Účasť na poradách, práca v teréne, ako aj z domu (podľa individuálneho týždenného programu)

Flexibilná práca (home office, klientske stretnutia, raz mesačne porada v Seredi)
Obchodné benefity ako firemný automobil, laptop a mobil sú samozrejmosťou (aj na súkromné účely)
Práca pre prestížnu medzinárodnú značku s príjemnou firemnou kultúrou

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: hroncakova@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa už viac ako 60 rokov presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami. Spoločnosť intenzívne zapracováva nové trendy a štandardy v oblasti výroby betónových výrobkov. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Náš klient očakáva skúseného obchodníka s niekoľkoročnou praxou v riadení obchodných vzťahov na regionálnej úrovni v sektore stavebnín. Konkrétne by ste mali disponovať nasledovným:

* Ukončené vzdelanie min. na SŠ úrovni (VŠ príp. technický smer sú silnou výhodou)
* Obchodná prax min. 5 rokov
* Skúsenosť s predajom v odvetví stavebnín
* Anglický príp. nemecký jazyk min. na úrovni A2 (písomná komunikácia)
* Používateľské znalosti MS Office & Outlook (CRM výhodou)
* Bydlisko v Žilinskom kraji a vodičký preukaz skupiny B

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&you - SYNERGIE
Dunajská 4
811 08 Bratislava