Montážny pracovník v Novom Meste nad Váhom pre medzinárodnú spoločnosť! Ubytovanie a doprava sú zabezpečené ZADARMO

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 EUR/mesiacod 780 € + bonusy a príplatky
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu pre nášho klienta v Novom Meste nad Váhom, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť pre automotive. Budete sa priamo podieľať na výrobe a montáži vonkajších a vnútorných spätných zrkadiel pre prestížne automobilové značky. Doprava v rámci Nového Mesta a okolia (Piešťany a Trenčín) je ZADARMO, v prípade potreby poskytujeme aj BEZPLATNÉ ubytovanie.

Hlavnou náplňou práce je:

* výroba jednotlivých komponentov spätných zrkadiel pre automobily
* montáž spätných zrkadiel a inštalácia káblov a smeroviek
* vizuálna kontrola výrobkov, manipulácia s výrobkami
* príprava etikiet a štítkovanie výrobkov
* balenie finálnych výrobkov podľa predpísaných postupov
* dodržiavanie kvality a štandardov
* práca na 3 zmeny - možnosť privyrobiť si počas víkendov

* Ubytovanie a doprava je ZADARMO
* Možnosť nastúpiť aj ihneď
* Základná mzda 780 € brutto + bonus 65 € brutto + bonusy a príplatky - možnosť zarobiť 700-800 € netto
* Vyplácame 13. a 14. plat
* Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
* Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
* Príjemné a čisté pracovné prostredie
* Prax nie je nutná
* Zabezpečená autobusová doprava z Trenčína a z Piešťan
* Odporučte nám svojho známeho a získajte ďalší bonus 100 €

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: maliarikova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu, ktorá dodáva automobilové komponenty do 28 krajín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* manuálna zručnosť
* ochota pracovať na zmeny
* zodpovednosť
* samostatnosť

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava