Operátor výroby - ubytovanie a doprava zadarmo, možnosť podpisu zmluvy ihneď po pohovore.

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 780 € + bonusy a príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v príjemnom prostredí ako operátor výroby. Ubytovanie a doprava sú ZABEZPEČENÉ a ZADARMO. Na pracovisku je zabezpečené aj jedlo - dá sa vybrať z piatich možných jedál. Možnosť práce na 3 alebo 4 zmeny, podľa preferencie. Je možnosť privyrobiť si aj počas víkendov. Práca je fyzicky nenaročná, vhodná ako pre mužov aj pre ženy. PRAX NIE JE NUTNÁ.

Hlavnou náplňou práce je:

* montáž spätných zrkadiel do automobilov
* vizuálna kontrola výrobkov, manipulácia s výrobkami
* balenie finálnych výrobkov podľa predpísaných postupov
* dodržiavanie kvality a štandardov
* práca je vhodná pre mužov aj ženy
* práca na 3 zmeny - možnosť privyrobiť si počas víkendov

* Ubytovanie a doprava je ZDARMA
* Možnosť nastúpiť aj ihneď, zmluva sa podpisuje hneď po pohovore
* Zaujímavé platové podmienky - 780 € základ + bonusy a príplatky + 13. a 14. plat
* Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
* Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
* Príjemné a čisté pracovné prostredie
* Prax nie je nutná

Odporučte nám svojho známeho a získajte 100€!

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: maliarikova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu, ktorá dodáva automobilové komponenty do 28 krajín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* manuálna zručnosť
* ochota pracovať na zmeny
* zodpovednosť
* samostatnosť

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava