Expedient/ka v Lozorne s príspevkom na dopravu a zárobkom aj 1000€

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € - 1000 €
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte si zarobiť ako expedient/ka v Lozorne, ide o nenáročnú prácu v sklade s rozličným tovarom. Pracuje sa na dve zmeny s voľnými víkendmi.

Náplň práce:

* Príprava tovaru na expedíciu
* Balenie a odnáška tovaru
* Zaskladnenie drobného tovaru
* Skenovanie tovaru pre predajne
* Nenáročné práce v sklade (pomoc kolegom, udržiavanie čistoty a poriadku)

* Skvelý zárobok - 700 € základ + odmeny až do 300 € + príplatky
* Týždenné zálohy
* Práca na 2 zmeny 5:40-13:55 a 14:05-22:20 - voľné víkendy
* Príspevok na dopravu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: mardiakova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov a rôznych hobby produktov so zastúpením vo vyše 20 krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Chuť pracovať
* Ochota pracovať na 2 zmeny
* Predošlé skúsenosti v sklade - výhodou

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava