Pridať inzerát

Office Manager

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 - 1000 €
  • Termín nástupu: ASAP/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Office Managera/-ku, ktorý bude zodpovedať za plynulé fungovanie interných procesov. Hlavnou náplňou práce bude udržiavanie a zároveň inovovanie zabezpečovania administratívnej agendy prosperujúcej spoločnosti.

* administratívna činnosť v interných systémoch
* príjem a kontrola fakturácie
* tvorba a kontrola faktúr, zmlúv
* pravidelné zasielanie reportov
* spracovanie a evidencia pošty
* kontrola platobných prevodov + zodpovednosť za pokladňu
* e-mailová a telefonická komunikácia
* ad hoc plnenie úloh

* práca v prosperujúcej spoločnosti
* flexibilný pracovný čas
* kombinovaná práca v Office a na Home Office
* kvartálne odmeny

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: galisova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Spoločnosť, ktorá hľadá do tímu Office Managera/ku, ponúka personalizované služby v oblasti investičných nehnuteľností a správy majetku. Investuje do nehnuteľností a pomáha klientom robiť to isté. V súčasnosti sa zameriava najmä na kúpu, rekonštrukciu, predaj, prenájom a správu rezidenčných nehnuteľností v Bratislave. Ponuka pre investorov a klientov je rôznorodá a šitá na mieru konkrétneho obchodného vzťahu. Spoločnosť taktiež ponúka svojim klientom aj neklientom informácie a poradenské služby spojené s investovaním do rezidenčných nehnuteľností. Nezaoberá sa ale klasickým finančným sprostredkovaním ani poradenstvom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
* reprezentatívnosť a profesionalita
* samostatnosť a proaktivita
* odolnosť voči zmenám a stresu
* kreativita a drive
* znalosť anglického jazyka výhodou

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava