Pridať inzerát

SharePoint Developer (C#, HTML,CSS,JS)

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre prestížnu IT spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 30-tich kanceláriách sveta ako Malta, Švajčiarsko, Kapské Mesto a iné? Poďte programovať projekty na interné účely ako integrácia Sharepoint na CRM, a ďalšie aplikácie pre vrcholový manažement. Ak budete šikovný, máte priestor sa kariérne posunúť.

Vašou úlohou bude:

* navrhovať a implementovať nové funkcionality
* programovať, testovať, opravovať a dokumentovať zložité programy a úpravy programov z dodaných špecifikácií
* prinášať nápady architektúry a techniké riešnia Sharepoint (používame SharePoint 2010, 2013 a 2016)
* poskytovať technickú podporu pre našich zákazníkov
* dentifikovať nové a vznikajúce softvérové ​​technológie a produkty
* spolupráca s menším vývojovým tímom, preto ti ponúkame široké spektrum práce
* spolupráca na rôznych ďalších interných projektoch

* finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
* 25 dní dovolenky
* 3 x home office/ týždeň po skúšobnej dobe
* stravné lístky sú plne hradené zamestnávateľom
* 1x mesačne spoločné firemné raňajky
* 1x týždenne „vreckové“ na občerstvenie, ovocie, croissanty alebo čokoľvek čo uspokojí tvoje chuťové bunky
* teambuildingy
* kariérny rozvoj – školiace tréningy aj mimo Slovenska

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: palackova@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Globálna poradensko-konzultačná spoločnosť pre bohatých jednotlivcov, právnické firmy a banky zameraná na plánovanie o alternatívnom pobyte a občianstve podľa investícií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* min. 3 roky skúseností so službou SharePoint vrátane vytvorenia / udržiavania kódu, webových častí
* skúsenosť s nástrojom SharePoint Designer
* skúsenosť so softvérovým vývojom, riešenie postavené na C#.NET, HTML5, CSS3, JavaScript
* znalosť princípov implementácie ADFS, migrácie / aktualizácie SharePoint a CRM výhodou
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava