Pridať inzerát

SW Architekt so znalosťou C#/.NET (TPP, freelance)

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2000€ brutto/ mes. ( navýšenie zavisí od skúseností uchádzača, uvedená je minimálna garantovaná mzda) )
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete využiť svoje skúsenosti SW Architekta v novom tíme a tvoriť ERP systémy? Hľadáme šíkovného človeka, ktorý tvorí nové riešenia.

Vašou úlohou bude:
* analýza požiadaviek biznisu a zákazníkov
* návrh architektúry, riešení a ich následná implementácia
* návrh, programovanie a testovanie aplikačných funkcií
* optimalizácia a performance improvement

* práca s najnovšími technológiami
* projekty vedené agilným spôsobom
* možnosť kariérneho rastu
* podpora odborného a jazykového vzdelávania
* flexibilná pracovná doba
* dogfriendly
* teambuildingové aktivity
* masáže do office-u

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: palackova@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Dynamická softvérová spoločnosť sledujúca, ale i udávajúca trendy na trhu informačných technológií s 26 ročnou históriou na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - expert
C# - expert

* ukončené vzdelanie v informančných technológiách
* predchádzajúca skúsenosť s programovaním (C# / .NET / SQL)
* predchádzajúca skúsenosť s návrhom architektúry minimálne 3 roky
* znalosť REST API
* skúsenosť s agilným vývojom
* znalosť anglického jazyka - porozumenie písaného textu

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava