Pridať inzerát

Nastavovač výrobného zariadenia priamo do kmeňového stavu

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/mesiac5,00 € / hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodnej talianskej spoločnosti hľadáme skúseného nastavovača výrobných strojov. Po zaučení s prechodom do kmeňového stavu.

Náplň práce počas záúčania bude:
* príprava polotovarov do výroby
* spoznávanie jednotlivých strojov a ich nastavovanie
* umiestňovanie do podavačov
* ukladanie manuálne do výrobnej linky
* kontrola linky a zásobovanie
* odnášanie balených veci
* čistota okolo linky

Po zaučení prebehne prechod do kmeňového stavu.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
* obsluhovať stroje
* nastavovať výrobnú linku
* dozerať na chod linky a priebeh výroby

* Dlhodobá perspektíva stabilnej práce
* Mesačný bonus 140 € a zmenový bonus 6,00 €
* Po zaučení garantovaná vyššia mzda
* Príplatky nad rámec zákona
* Pokojné a príjemné pracovné prostredie
* Kratší pracovný čas - 33,75 hod týždenne
* Zvýhodnené strávné lístky

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: trajlinek@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v oblasti výroby sklenených farmaceutických obalov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

* Prax alebo vzdelanie v oblasti strojárstva - obsluha výrobných strojov
* Technické myslenie
* Chuť pracovať
* Ochota pracovať na 3 zmeny v nepretržitej prevádzke - 3 dni pracuješ a 2 dni máš voľno

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava