Pridať inzerát

Microsoft Office 365 Solutions Specialist

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500€ brutto/ mesiac (navýšenie závisí podľa skúseností)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť ponúkajúca inovatívne riešenia pre bankovú skupinu. Hľadáme skúseného profesionála v oblasti identity a cloudových služieb.

Vašou úlohou bude:

* poskytovanie technického poradenstva Office 365/ Azure
* navrhovanie a implementácia celkovej infraštruktúry identity spoločnosti Microsoft spolu s najnovšími cloudovými riešeniami Microsoft
* príprava architektúry a cybersecurity
* podpora integrácií nových aplikácií a cloudových riešení ( Active Directory / Active Directory Federation Services)
* technická dokumentácia
* vyhodnotenie nových technológií

* nadštandardné finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
* agilne vedený tím
* potrebný softvér a hardvér pre výkon tvojej práce
* školenia, prezentácie, odborné konferencie
* 7,5 h pracovná doba, možnosť home office
* diéty nad rámec zákonníka práce
* pravidelné teambuildingy
* veľa kultúrnych a športových výhod
* chill zóna - stolný futbal a iné hry priamo na pracovisku
* bezplatné bankové produkty

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: palackova@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Líder v inováciách, nových technológiách a systémoch, ktorého interne vyvíjané riešenia využívajú banky v rámci celej skupiny v siedmich krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* anglický jazyk na aktívnej úrovni slovom i písmom
*skúsenosti s Microsoft Cloud and identity solution, špeciálne s:
o Active Directory,
o Active Directory Federation Services,
o Microsoft Identity Manager,
o Azure AD Connect
o Azure Active Directory and Office 365 cloud services (Exchange Online, Sharepoint Online, Teams, Cloud App Security, Priviledged Identity Management, Azure Information Protection, Azure MFA)
• skúsenosť s protokolmi
o TCP/IP, DNS, HTTP, HTTP/TLS,
o NTLM, Kerberos, WS-Trust, WS-Federation, SAML, OAuth, OpenID Connect,
o LDAP,
* Windows Server OS administrácia

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava