Manažér odd. poistných udalostí (príležitosť pre people-oriented manažéra)

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 (avšak vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta), plus ročný bonus
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme manažéra, skúseného v rozvojoch teamov, stabilizácii výkonov teamov, optimálne v medzinárodnom prostredí.

V rámci pozície budete mať príležitosť
* riadiť tím špecialistov a časom ich profilovať do seniornejších rolí
* koučovať svoj tím
* nastavovať KPIs a pomôcť ku stabilizácii tímu
* aktívne sa zapojiť do zväčšenia tímu
* kooperovať s pobočkami v iných krajinách, prevziať procesy a aplikovať na Slovensku
* riešiť vzniknuté problémy, koordinovať proces s obchodnými partnermi
* nastavovať metodiky, firemnú politiku, procedúry a procesy
* reporting riaditeľovi Operations, a pravidelné meetingy/cally s manažérmi zahraničných pobočiek
* vedenie súvisiacich projektov
* komunikácia s partnermi v oblasti poisťovníctva a dodávateľmi

* bohatý balíček benefitov bude predstavený v rámci osobného stretnutia

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: lazovy@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť, jeden z lídrov vo svojej oblasti podnikania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* výborná úroveň angličtiny (business English, C1)
* skúsenosť v riadení tímu
* skúsenosť na pozícii v riadení oddelenia backoffice alebo administratívy alebo zákazníckeho centra (optimálne v oblasti poisťovníctva, ale nie je podmienkou)
* skúsenosť z medzinárodnom prostredí je výhodou

* people manažment na výbornej úrovni
* orientácia na zamestnancov a na zákazníka
* zvládnutý multitasking a projektový manažment

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava