Pridať inzerát

Manažér servisu - top spoločnosť

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 EUR fix brutto (vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta) + bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre silnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúseného manažéra servisu. Zaujímavá pozícia, so silným vplyvom v rámci spoločnosti, je súčasťou senior manažmentu.

* vedenie tímu zamestnancov servisu osobných automobilov, koučovanie, motivácia
* zodpovednosť za rozpočet a výsledky autoservisu
* plánovanie, kontrola a optimalizácia procesov, so zameraním na zlepšenie výkonu servisu
* kontakt s aktuálnymi firemnými klientmi
* získavanie nových firemných klientov
* kontrola a analýza reklamácií klientov a nápravy v rámci servisu
* zlepšovanie finančných výsledkov autoservisu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2000 EUR fix brutto (vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta) + bonusy

* Firemný telefón a služobné vozidlo aj na súkromné použitie
* Vysoká rozhodovacia zodpovednosť a možnosť organizovať svoju oblasť organizačne aj obchodne
* Možnosť profesionálneho rozvoja v rámci skupiny spoločností
* Interné vzdelávanie
* Zamestnanecké eventy
* Bonusová zložka

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: lazovy@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Silná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Ukončené technické odborné vzdelanie (alebo relevantná prax v technickej oblasti)
* Skúsenosti z podobnej pozície (Vedúci servisu, Sales manager/Dealer manager v automobilovej oblasti ...)
* Angličtina alebo nemčina (minimum B1)
* Manažérske skúsenosti
* Osobná odvaha, asertivita, silné obchodné zručnosti
* Proaktivita, schopnosť a ochota riešiť problémy
* Vysoká miera zodpovednosti voči zákazníkom, zamestnancom a kolegom

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava