Pridať inzerát

Business and market data analyst

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 € brutto (viac v závislostí od individuálnych skúseností kandidáta) + garantovaný 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete patriť k poprednej svetovej spoločnosti, byť súčasťou nových inovácii a máte radi samostatnosť? Ak máte angličtinu, Excel, biznis a analýzy trhu v malíčku, ponúkame Vám stabilnú pozíciu, kde využijete svoje strategické myslenie a dynamiku. Pošlite svoj životopis ešte dnes a staňte sa jedným z členov vývoja biznisu spoločnosti!

Čo bude dennou náplňou práce?

* zabezpečiť komplexné spracovanie dátových podkladov a analýz
* pripraviť rozpočtové scenáre vrátane vplyvov na ceny, dane a objem predaja s ohľadom na konkurenčné prostredie na miestnom trhu
* zastrešiť dve hlavné oblasti: plánovanie biznisu a správanie zákazníka na trhu

* poznať správanie zákazníka, na základe ktorého budete samostatne nastavovať marketingové a biznisové aktivity
* vykonávať podrobné, odborné a komplexné analýzy aktuálnych trendov na trhu
* podľa segmentácie trhu vypracovať predikciu vývoja a zabezpečiť podrobné plánovanie
* tvorba pravidelných taktiež aj ad-hoc reportov

* komunikovať s lokálnym alebo európskym manažmentom a centrálou vo Švajčiarsku
* proaktívne vyhľadať a chopiť sa nových príležitostí, vyjednávať, prezentovať a negociovať

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2000 € brutto (viac v závislostí od individuálnych skúseností kandidáta) + garantovaný 13. a 14. plat

* motivačné finančné ohodnotenie
* zmluvne garantovný 13. a 14.plat
* podpora rozvoja a vzdelávania

* čiastočne flexibilný pracovný čas
* veľká miera samostatnosti
* dni dovolenky a sick days nad rámec zákona

* doplnkové dôchodkové poistenie
* životné a úrazové poistenie
* a množštvo iných, ktoré budú bližšie predstavené na osobnom stretnutí

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: hlopkova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je popredná svetová tabaková spoločnosť. Disponuje 15-timi značkami na 180-tich trhoch. Spoločnosť zamestnáva viac ako 80 000 ľudí v 32 krajinách sveta. V období posledných desiatich rokov sa venuje dramatickej inovácií, ktorá spočíva v nahrádzaní cigariet produktmi bez dymu. Do tejto inovácie sa zapája 400 oddaných vedcov, inžinierov a technikov, ktorí vyvíjajú menej škodlivé alternatívy k cigaretám. Je to najväčší posun v histórii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

* prax na podobnej pozícii s požadovanou náplňou práce aspoň 4 roky
* anglický jazyk aktívne písomne aj ústne (C1)
* aktívna práca s MS Excel a Powerpoint na pokročilej odbornej úrovni

* vzdelanie v oblasti ekonomiky veľkou výhodou
* silné strategické, analytické a logické myslenie

* schopnosť prepájať si informácie, ktoré sa vzájomne ovplyvňujú
* výborné komunikačné, prezentačné a argumentačné zručnosti
* proaktivita, motivácia, samostatnosť, priebojnosť

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
811 08 Bratislava