Pridať inzerát

Senior finančný kontrolór

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. od 1900eur btt (plat závisí od skúsenosti kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste pracovať pre svetového lídra v oblasti softvérových riešení? Zaujíma vás práca pre svetovú spoločnosť so zvučným menom? Hľadáme seniorného finančného kontrolóra so skúsenosťami s projektovým kontrolingom a manažmentom ľudí.

Vašimi úlohami by bolo:
* príprava, spracovanie a prezentácia analýz, reportov, forecastov a plánov
* samostatná príprava plánu spoločnosti a koordinácia prípravných prác
* sledovanie a vyhodnocovanie forecastov a rozpočtov
* sledovanie likvidity spoločnosti
* metodická pomoc manažérom a zamestnancom v oblasti kontrolingu
* sledovanie P&L, súvahy, cash flow
* kontrola finančných plánov projektov
* vedenie menšieho tímu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. od 1900eur btt (plat závisí od skúsenosti kandidáta)

* flexibilná pracovná doba
* home office
* sick day
* odborné kurzy, certifikáty, vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku
* iné sociálne, zdravotné, rodinné, športové a kultúrne benefity

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: smieskova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodný softvérový dom, ktorý vyvíja SW riešenia šité na mieru požiadavkám klientov z rôznych oblastí biznisu od bankovníctva, poisťovníctva cez verejnú správu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Počet rokov praxe

finančný kontrolór
4

Úspešný kandidát musí mať:
* prax min. 4 - 5 rokov na pozícii finančného kontrolóra
* min. 1 rok na líderskej pozícii
* skúsenosť s projektovým kontrolingom
* vynikajúca znalosť excelu
* aktívna angličtina (písomná aj ústna)
* praktické znalosti účtovníctva a daní

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 4
81108 Bratislava